Hikayemiz

Seni bana hangi aşklar getirdi?

Antik çağın Egeli ozanlarının bu sözü, bize kendi zeytinyağımızı, Olivoyage’ı anlatır.Kadım Ege rüzgârları, Geyikli tepelerinden süzülüp gelen saf yağmurlar ve üzerinde yaşadığımız bereketli Anadolu toprakları besliyor zeytin ağaçlarımızı. Aslında her şey kendi doğallığında oluyor ve bir mucizeye dönüşüyor. Bize düşen görev, sadece onlara layık olmaya çalışmak.

Doğamızı titizlikle koruyoruz, zeytin ağaçlarımıza çok iyi bakıyoruz, yalnızca kendi bahçemizden ellerimizle tek tek topladığımız zeytinlerimizi hiç bekletmeden zeytinyağına dönüştürüyoruz. Doğal ve en sağlıklı işlem olan soğuk sıkım yöntemini tercih ediyoruz. Ve bu mucizevi yaşam iksirini, doğasını bozmadan, en sağlıklı şekliyle sizlere ulaştırıyoruz.

Çanakkale Geyikli’deki zeytin bahçelerimizi ziyarete gelirseniz, bunu bir bakışta siz de anlarsınız. Öyle bir yerdeyiz ki, gün gün bir mucizeye tanık oluyoruz. Burada büyüyen, kökleri binlerce yıl öncesine dayanan zeytin ağaçlarımızın nasıl da özel zeytinler verdiklerini, biraz ötede değil tam da burada nasıl da eşsiz bir lezzete sahip olduklarını şaşkınlıkla ve hayranlıkla izliyoruz.